Witam Państwa,

Warto pamiętać, że przed zakupem projektu mają Państwo możliwość otrzymania rysunków technicznych pokazowych do projektów, często mogą też Państwo poprosić o zestawienie materiałów.

Wielu inwestorów dopiero, gdy otrzyma projekt orientuje się , ze wymairy salonu nie pozwalają go ustawnie zagospodarować, albo że pomieszczenie gospodarcze jest jednak tak zwymiarowane( np. komin wystaje dość mocno), że nie ma szansy na jego przypuszczane użytkowanie.

Powstaje później wiele problemów i zmian w projekcie, na które nie byliśmy gotowii. Owszem, zmiany wprowadzić można na etapie adaptacji projektu, jednak zawsze to dodatkowy koszt.

Zapytaj o rysunki przed zakupem, pomozemy omówić projekt technicznie! Proszę tylko napisać poprzez formularz : wybieramprojekt.pl/kontakt/

Udostępniamy rysunki techniczne, zachecamy do korzystania z naszej strony wybieramprojekt.pl/napisz/ Na stronie posiadamy ofertę z projektami domow wybieramprojekt.pl/projekty/ ale POSIADAMY RYSUNKI do wszelkich projektów dostępnych na rynku.

Zapraszamy do konsultacji projektowych.

Architekt.

wybieramprojekt.pl/o-nas/